Вікна

Комфортне житло без сучасних вікон ПВХ уявити складно. Однак міняти вікна c підходом "просто тому, що потрібно" – неправильно. Вибираючи вікна в будинок, необхідно звертати увагу на багато важливих деталей.

Наші пластикові вікна демонструють свої найкращі якості в процесі взаємодії із зовнішнім світом. Внутрішнє посилення рами і стулки вікон замкнутим сталевим армуванням дає стабільність геометрії віконної конструкції, визначає надійну фіксацію в отворі і стійкість під час робочих навантажень. Вікна мають високі параметрами звуко та теплоізоляції, стійкі до несприятливих зовнішніх впливів.

Сьогодні список пропонованих вимог до сучасних віконних систем розширився за рахунок енергозберігаючих якостей – вікна повинні бути не тільки надійними і безпечними, але і вміти економити енергію.

Ми раді вам запропонувати як стандартні вікна з профілю білого кольору, так і ламінований профіль різних кольорів. Арочні, трапецевидне і круглі вікна зараз вже не є дивиною, і можуть стати частиною будь-якої квартири або будинку.

3800 грн.