Лоджії

Лоджія може стати одним з найулюбленіших місць в вашому домі.

Мрієте про зимовий сад або веранду, кабінет або спортивний зал замість звичного балкона? Здійснити задумане не складно, для цього потрібно довірити засклення професіоналам своєї справи. Сучасні технології скління, які ми готові запропонувати вам, забезпечують не тільки оптимальне поєднання якісних характеристик, з їх допомогою можна зробити квартиру теплою, затишною і красивою. Вам залишається тільки вибрати тип скління виходячи з бажаного результату.

Щоб відповісти на це питання необхідно вирішити: чи хочете ви просто захистити свою лоджію від дощу і вітру, чи плануєте зробити цю зону теплою? Залежно від вашого бажання ми можемо запропонувати конструктивні рішення: холодне і тепле скління.

Скління лоджії системою на основі алюмінієвого профілю виявляється виправданою в теплому кліматі. Незважаючи на те, засклена таким чином лоджія буде зручна і дуже естетична – його здатність до теплоізоляції буде невисокою. Тому застосувати його в наших краях краще там, де немає мети теплозбереження. Температура в лоджії буде вище вуличної приблизно на 5-7 градусів.

Якщож бажаєте досягнути максимально теплого ефекту, то для цього потрібно використовувати металопластикові системи засклення трьох або пяти камер. Таким чином ви зможите зробити приміщення, яке в подальшому можна використовувати як домашній офіс, так і продовження житлової площі за рахунок рожширення кімнати.

Переваги:

  • алюмінієвий профіль в 7 разів міцніше дерева, і в 2-3 рази – ПВХ
  • пожежобезпечний – не тріскається, не скручується, не окислюється
  • рами з алюмінію дуже естетично виглядають на балконах, як старих будинків, так і новобудов
  • рами конструкцій можуть фарбуватись порошковою фарбою у будь який колір за побажанням клієнта
  • стулки конструкцій можуть бути відкривні, розсувні та поворотно-складні

Можливе використання скла різного виду: прозорого, тонованого в масі, дзеркального і т. д.