Балконні конструкції

Для легкого балконного засклення ми пропонуємо алюмінієві конструкції системи "Алютех" (Білорусія), "Рейнерс" (Бельгія), "Алюпроф"' (Польща), "Профілко" (Греція) і "Талісман" (Україна), які мають сучасний європейський зовнішній вигляд і є найбільш конкурентними з точки зору технічних можливостей, як самих профілів, так дизайну і цінового діапазону.

Комбінація розсувних, відкривних, безрамних, поворотних і глухих конструкцій дозволяє склити балкони будь-якої форми (трикутники, трапеції, арки, напіварки) з розширення та без розширення. Особливу популярність на ринку скління балконів і лоджій заслужила серія розсувних конструкцій "Алютех", що дозволяє з більшою користю використовувати площу балкону, оскільки такі стулки взагалі не займають місця при відкритті. Сам профіль досить вузький, що значно збільшує світловий отвір в порівнянні з пластиком. Міцність конструкцій, рівність кутів і відсутність деформації досягається за рахунок спеціальний поздовжніх ребр жорсткості.

В одній рамі можливе виконання від 2-х до 6-ти рухомих стулок. В розсувній конструкції стулки рухаються по двох або трьох напрямних, як двері купе, і не "з'їдають" корисну площу балкона. Стулки рухаються на роликах, полімерне покриття яких надає ходу безшумність і плавність.

Для скління використовується поліроване скло (стандартна товщина 4 мм). Допускається і встановлення склопакету товщиною до 14мм. Скло в стулках встановлені на гумових ущільнювачах. Стулки по периметру мають подвійне фетрове ущільнення, що забезпечує герметичність конструкції, захищає від бруду, пилу, снігу та вологи. Стандатртний колір профілю – білий (порошкове фарбування алюмінію при температурі від 150-200 градусів або сірого (анодно-оксидне покриття при допомозі електролізу), але можливий інший колір покраски згідно каталогу за шкалою RAL. Хоча це збільшує вартість конструкцій приблизно на 20-25%.

Скління з алюмінієвих профілів без термовставки, або як ще кажуть "холодне скління", є оптимальним рішенням для не опалювальних балконів та приміщень. Для скління опалювальних приміщень (розширення кімнати за рахунок балкону чи лоджії) ми пропонуємо теплий алюміній із термомостом або металопластик.